E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM)

Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim.

Lady Di pëlqente të merrte rreziqe dhe u bë gruaja e parë mbretëroreveshi pantallona në një mbrëmjë të rëndësishme.

Por asgjë nuk mund të krahasohet me veshjet unike që ajo veshi si anëtare e familjes mbretërore.


Shtuar më 03/06/2020, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori