Loja me thikë gjatë seksit i shkaktoi vdekjen 21 vjeçares
Jason Gaskell, është dënuar me 6 vite burg për shkak se u shpall fajtor pasi kishte goditur me thikë gruan e tij gjatë aktit sekksual.

Gaskëll 24 vjec dhe LAura 21 vjec ishin takuar ditën e ngjarjes me 27 shkurt dhe nën efektin e alkolit dhe kokainës çifti ka bërë veprime të rrezikshme me thikë gjatë aktit seksual.

Nga ana e Gaskëll e ka pranuar krimin e bërë dhe ka deklaruar se thika që ai mbante në qafën e Laurës gjatë seksit i ka rrëshqitur duke i prerë arterien kryesore.


Në një letër drejtuar gjyqtarit, Gaskell tha: "Unë e di, fjalët nuk mund ta sjellin Laurën përsëri, por unë ofroj faljen më të thellë dhe jam përgjegjës për ngjarjet që çuan në këto rrethana të tmerrshme". /albeu.com/


Shtuar më 12/08/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori