LIVE/ Francezët i venë flakën Parisit pas shtrenjtimit të naftës (VIDEO)
Vijojnë prej disa ditësh protestat masive në Francë pas vendimit për të shtrenjtuar me disa cent çmimin e karburanteve.

Sindikatat dhe protestues të pavarur kërkojnë që kjo të mos ndodhë duke pushtuar rrugët.

Ndërkoh, në Shqipëri ndodhin çdo ditë të pabëra dhe shqiptarët zgjedhin të qendrojnë në shtëpi.

Për më tepër, ndiqni LIVE në videon e mësipërme se çfarë po ndodh tani në Paris. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2018, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori