Lindin binjakët e bashkuar, nuk dihet gjinia e tyre (FOTO LAJM)

Një nënë ka lindur mrekullisht binjakët e bashkuar në abdomen.

Mjekët nuk kanë asnjë ide nëse të sapolindurit, të cilët kanë të gjitha organet e tyre jetësore,janë djem apo vajza për shkak të mënyrës se si janë bashkuar, përcjell albeu.com.

Por gëzimi është kthyer në merak për mjekët pasi binjakët u sëmurën pak pas lindjes së tyre.

Ata dëshpërimisht kanë nevojë për një operacion për të pasur një shans për të mbijetuar, ka paralajmëruar një ekspert.

Nëna e tyre 32-vjeçare lindi binjakët në një spital në Uttar Pradesh në Indinë veriore këtë muaj, dhe në foto shihen dy binjaket me trupa të ngjitur. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori