Lind fëmijën e një 11 vjeçari, arrestohet gruaja që punonte si dado
Një ngjarje shokuese ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë, pas marrëdhënies seksuale me një 11 vjeçar.

Marissa Mowry, 28 vjeçe, kishte punuar si dado e djalit, por kishte abuzuar me të, kurse në tetor ka lindur fëmijën e tij.

Sipas dëshmive të djalit, ajo e ka abuzuar atë të paktën 15 herë gjatë periudhës që ishte dado e tij.

Gruaja u arrestua nga policia dhe u dënua me 20 vjet burg për abuzim seksual me të mitur.
Shtuar më 20/10/2019, ora 21:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori