Letra që u lë punonjësve të veterinerisë i shpëton jetën, i dashuri i saj... (VIDEO)
Një vajzë ka përjetuar tmerrin nga i dashuri i saj i cili e torturonte dhe e këtcënonte se do ta vriste.

Ajo nuk ka duruar më dhe ka gjetur një arsye për të dalë nga shtëpia duke i mbushur mendjen që duhej çuar qeni tek veterineri,
Pasi kanë shkuar atje, vajza ka lënë një shënim tek dy punonjëse ku shkruhej se i rrezikohej jeta dhe se i dashuri i saj kishte armë me vete.

Ata kanë njoftuar menjëherë policinë dhe më pas kanë pritur deri në momëntin që kanë ardhur disa efektive në qetësi të plotë duke mos rënë në sy në asnjë momënt.

Pasi kanë ardhur efektivët, kanë pragosur të dashurin e saj dhe ajo ka shpërthyer në lot dhe më pas ka treguar edhe shënjat e dhunës që kishte në trup.

Shtuar më 01/10/2018, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori