Lëshohet alarmi, alienët po rrëmbejnë vajzat bullgare
Gazeta bullgare “Telegraf” ka botuar si kryesor tregimin për rrëmbimet e supozuara të jashtëtokësorëve, të cilat, siç thotë astrofizikani Lucezar Filopov, po ndodhin në atë vend, ndërsa rasti i fundit është shënuar në rajonin e Varnës

Në tekstin me titull “Jashtëtokësorët rrëmbejnë gjyshër e vajza”, profesori Filipov kësaj gazete i ka thënë se “vizitorëve nga kozmosi u interesojnë persona më të vjetër, të rinj e fëmijë”.

Profesori thotë se shumëkush i ka folur se raste të tilla po ndodhin në Bullgari, ndërsa i fundit ka qenë gjoja rrëmbimi i një njeriu më të vjetër nga një fshat në regjionion e qytetit Varna.

Ai ka thënë se para do kohe një femër e re ka ardhur te ai dhe i ka thënë se nga trupi i saj me veprim kirurgjik i është hequr një pjesë e metalit.

“Ka qenë e tronditur, ka ardhur me të ëmën dhe ma tregoi një pllakë të vogël në formë katrori, të nxjerrë me anë të operacionit”, kujton profesori
Shtuar më 13/05/2019, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori