Dy të vrarë në një universitet në SHBA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kampus universitar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur gjatë kohës që në universitet zhvillohej mësim.

Shefi lokal i policisë James Herren tha për CNN se nuk dihet ende nëse të vrarët janë studentë apo pjesëtarë të stafit të universitetit të inxhinierisë UCLA.

Autoritetet po punojnë për autorin e ngjarjes si dhe arsyen e sulmit. /Albeu.com/
Shtuar më 01/06/2016, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori