La gruan dhe fëmijën për Princeshën? Çfarë sekreti i errët fshihet pas fejesës mbretërore
Nëse mendoni se martesa e ardhshme mes Princeshës Beatrice dhe milionerin italian Edoardo Mapelli Mozzi, gaboheni.

Sërish kanë nsiur thashethemet e rrëta që thonë se Edoardo ka qenë i martuar me Dara Huang dhe ka një djalë 2-vjeçar me të, gjatë kohës që u lidh me Princeshën.

Sigurisht që ky lajm hedh errësirë mbi familjen mbretërore por në fakt gjërat kanë edhe anën tyre tjetër.

Edhe pse tuhet se Beatrice ishte shkaktarja që Mozzi i dha fund martesës dhe u nda nga bashkëshortja, burime pranë Mozzi-t e kanë hedhur poshtë këtë pretendim. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2019, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori