Ky moment po thyen rrjetet sociale, sa bukur këndon babai me të bijën (VIDEO)
Një video e hedhur para dy ditësh në internet ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale e cila po shikohen nga miliona persona dhe shpërndarë në shumë rrjete të famshme në Instagram.

Në pamje është një baba me vajzën e tij të vogël që këndojnë sëbashku një këngë. E vecanta është se vajza e vogël pavarësisht moshës e di shumë mirë këngën dhe këndon njëkohësisht me babain e saj./albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori