Ky hajdut ka shkaktuar të qeshura në SHBA (VIDEO)
Provo të ecësh me këto këpucë. Në Virginia të SHBA kanë vjedhur një dyqan këpucësh. Deri këtu është një lajm normal kronike, pro e çuditshmja është se hajdutët kanë vjedhur vetëm këpucët e këmbës së djathtë.

Rob Wickham, pronari i dyqanit thotë se është vjedhur dy herë këtë verë, nga dy persona më 20 korrik dhe nga një person më 25 gusht. Sigurisht sipas tij morën këmisha, bluza e xhaketa dhe një palë atlete të plotë, si dhe 13 këpucë të këmbës së djathtë.

Wickham thotë se zakonisht këpucën e djathtë e mban në vitrinë për ta treguar ndërsa këpuca tjetër rri pas raftit, duke shtuar se hajdutët kanë rrezikuar lirinë e tyre për asgjë.

Policia thotë se është arrestuar një 17-vjeçar për vjedhjen e korrikut, ndërsa ka nxjerrë videon për vjedhjen e 25 gushtit.
Shtuar më 12/09/2018, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori