Ky është apartamenti më i vogël në botë (VIDEO)
Ky super apartament është një nga vendet më të vogla që keni parë ndonjëherë.

Është vetëm 8m2, megjithatë është një hapësirë e majftueshme, për të mos thënë perfekte për Eman.

Ajo vjen nga Australia, mirëpo është vendosur në Japoni, brenda këtij apartamenti ‘luksoz’.

Ema rrëfen se si apartamentet tjera janë gjithashtu të vogla, mirëpo kjo ka dashur që të ketë hapësirën e ndejës dhe të fjetjes të ndara, prandaj dizajni i këtij vendi i ka pëlqyer shumë.

Shtuar më 02/09/2017, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori