Kush ėshtė Vladimir Putin? (VIDEO)
Pëlqej
Vladimir Putin
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fytyra e tij ndoshta nuk do ta zbukurojė mozaikun, por imazhi i Vladimir Putinit ėshtė stampuar nė Rusinė e shekullit tė 21-tė.

Ndėrsa ai betohet si president i ri i Rusisė, nė njė ceremoni luksoze qė mbahet nė Kremlin, mijėra njerėz kanė protestuar kundėr presidentit tė ri.

Por, kush ėshtė Vladimir Putin, pse kundėrshtohet nga njė pjesė e rusėve dhe si arriti deri kėtu?

Ndiqni mė sipėr kronikėn. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2012, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.