Kush është Vladimir Putin? (VIDEO)
Vladimir Putin
Fytyra e tij ndoshta nuk do ta zbukurojë mozaikun, por imazhi i Vladimir Putinit është stampuar në Rusinë e shekullit të 21-të.

Ndërsa ai betohet si president i ri i Rusisë, në një ceremoni luksoze që mbahet në Kremlin, mijëra njerëz kanë protestuar kundër presidentit të ri.

Por, kush është Vladimir Putin, pse kundërshtohet nga një pjesë e rusëve dhe si arriti deri këtu?

Ndiqni më sipër kronikën. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2012, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori