Kush është ëngjëlli që mbron sulltanin e Stambollit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vizita e Erdoganit, në Greqi është vlerësuar si historike.

Por duket se vëmëndja e reporterve nuk ishte tek ai por ishte zhvendosur tek një nga agjentet e tij.

Të gjitha mediat greke, u fokusuan duke pyetur të nesërmen se kush ishte ky “engjëll që mbron Sulltanin”.

Ato postuan pafund foto të bukuroshes bionde, e cila më vonë u identifikua si Sofia Papajorgjiu .

Por pas kërkimeve doli që vajza nuk ishte turke, por ishte me origjine greke dhe ishte bodygarde e forcave greke '' ELAS'', e cila shërbente prej vitesh për personalitetet e huaja që ishin vizitor të vëndit.

Ekipit të sigurisë të Erdoganit nuk prisnim që ti shtohej një bionte kaq seksi. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori