"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë
Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të debatit hipotetik se kush do të merrte kujdestarinë e fëmijës nëse ata ndaheshin.

Mark Cottrell, 32 vjeç, i tha partnerit Hayley Dearden: “Unë do ta nxjerr atë fëmijë nga ju”.

Ai gjithashtu e tërhoqi zvarrë nga flokët dhe kërcënoi se do të godiste me thikë atë dhe vajzën e saj tre vjeçare dhe të vriste qenin e tyre.

Cottrell përfundimisht mori një thikë dhe kërcënoi se do ta godiste veten.

Vajza pësoi mavijosje në fytyrë dhe pati shkulje masive flokësh. Më pas ajo i dha fund lidhjes së saj me Cottrell dhe mendohet se që nga ajo kohë lindi një vajzë të shëndetshme.

Në Gjykatën e Manchesterit, burri u burgos për 26 muaj pasi pranoi sulmin duke shkaktuar dëmtime trupore. Ai pretendoi se nuk mund të kujtonte incidentin pasi ishte dehur me xhin.

Gjykata dëgjoi se çifti ishte takuar në internet dhe incidenti ndodhi në 28 tetor të vitit të kaluar ndërsa Cottrell ishte në shtëpinë e zonjës Dearden, shkruan “Mirror”.

Prokurori James Preece tha: “Ajo ishte shtatzënë me fëmijën e të pandehurit dhe atë mbrëmje ai kishte pirë xhin. Filloi një zënkë mbi atë se kush do të kishte kujdestarinë nëse ata të dy do të ndaheshin. I pandehuri u zemërua dhe vrapoi te ankuesja, e grushtoi në krah.

Pasi shkuan në dhomën e gjumit, i pandehuri u zemërua edhe me qenin. Më pas, ai kapi për flokësh duke e tërhequr nëpër dhomë. Ai e kapi sërish për flokësh duke e tundur. Pasi e shtriu në shtrat, e goditi në stomak”.
Shtuar më 21/08/2019, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori