"Kur nuk ta ndjen për asgjë", gruaja bëhet virale (VIDEO)
Videot që qarkullojnë në rrjete sociale shpesh kanë një natyrë saturike dhe vënë në qendër gjëra përtej të zakonshmes.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë me një grua që ka pushtuar gjithë rrjetet për shkak të mënyrës së çuditshme që ushtrohet në palestër shkruan albeu.com.

"Kur je aq i sigurt dhe krenar për vete, sa nuk ta ndjen për asgjë"-kanë shkruar një pjesë e publikut.

Dhe vërtet edhe pse për shaka, në fakt vajza në video përcjell një mesazh shumë pozitiv. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2019, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori