Kur kafshë shtëpiake ke pitonin gjigant dhe jo macet (FOTO LAJM)

Një djalë i vogël i moshës 3-vjeçare i ka tronditur të gjithë ndërsa shihet duke luajtur me një piton gjigant në rrugët e përmbytura të Vietnamit.

Pitoni duket të jetë kafshë shtëpiake në familjen e vogëlushit, i cili jeton në provincën Thanh Hoa, në veri të Vietnamit.

Pitoni është i gjatë 6 metra dhe peshon rreth 80 kg ky piton,sipas dëshmisë së një miku të ngushtë të familjes në fjalë, gjarpri është bërë aq i sjellshëm me pronarët e tij saqë ato i kanë dhënë mundësi edhe fëmijës së vogël së familjes Truong, një djalë 3 vjeçar, ti qëndrojë sipër pa pasur asnjë reagim agresiv prej tij. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori