Kur disa sekonda të ndajnë nga vdekja e sigurt (VIDEO)
Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë dhe një fëmijë evituan shtypjen nga një ndërtesë në rënie, për pak.

Ikja fatlume, që ndodhi dje në Labinsk të Rusisë, u kap nga një kamerë e sigurisë.

Videoja e incizuar, shfaqë një nënë dhe një fëmijë duke ecur në mes të rrugës, kur papritur një ndërtesë bie për shkak të erës.

Nëna dhe fëmija i saj ndalojnë për një moment dhe shikojnë diçka nga ana e majtë, përderisa ndërtesa përplaset në tokë.


Shtuar më 04/03/2019, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori