Krokodili shqyen peshkun gjigant në bregun e plazhit (VIDEO)
Shëtitësit e një plazhi në Queensland të Australisë, mbetën të habitur kur panë një krokodil, teksa shqyente një peshk të ngordhur në breg.

Më poshtë mund të shihet vetëm një pjesë, ndërsa vazhdimi është larguar sepse ka pamje shumë të vrazhda.

“Ky është krokodili që e kemi quajtur Bizmark, kurrë nuk e kemi parë kaq afër dhe të vrazhdë”, ka komentuar dikush nga banorët e bregdetit.

Në anën tjetër, shikuesit kanë thënë se krokodilët janë mishngrënës dhe këtu nuk ka asgjë të pazakontë. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori