Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Krim makabër, vret gruan dhe veten me thikë përpara vajzave 4-vjeçe
Një krim makabër në një familje ka tronditur Italinë.

Një 30-vjeçar italian ka vrarë me thikë gruan dhe më pas veten në sy të vajzave binjake vetëm 4-vjeçe.

Autori i krimit, 30 vjeçari Raffaele Ottaviano, pas një sherri për shkak të xhelozisë i ka marrë jetën 27 vjeçares Ivana Intilla.

Kjo familje jetonte prej disa vitesh në Cattolica të Riminit.

Fqinjët janë tmerruar nga krimi i rëndë dhe për këtë shkak kanë njoftuar policinë. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2014, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori