Krijesa misterioze del në breg dhe trondit banorët
Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish të fjalë.

Një krijesë misterioze është parë ditën e sotme në Kinë.

Me trup peshku dhe me gojë krokodili, krijesa u pa në Parkun e Liqenit të Baiyunit, në Guangzhou.

Kafsha e çuditshme ka shkaktuar panik tek qytetarët dhe autoritetet kanë ndaluar notimin në Parkun e Liqenit. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2019, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori