Kopja e Meghan, në rrjet po qarkullon kjo foto dhe bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM)

Kohët e fundit të gjithë sytë i kanë tek pjestarja më e re e familjes mbretërore, sepse sigurisht s’mund të ndodhë ndryshe. Shtoji kësaj faktin që rreth figurës së Meghan Markle ka shumë për të zbuluar.

Nuk e dimë nëse e kishit vënë re, por princesha e ardhshme ka një ngjashmëri të frikshme me aktoren që luan personazhin e Gretchen Wieners, tek "Mean Girls". Ok, nuk ju kujtohet!

Meghan qenka kopja e aktores së super filmit dhe askush s'e kishte

Po tani?

E dimë që edhe nëse e kishit menduar, nuk e bënit dot lidhjen sepse ka kaluar kaq shumë kohë që nga koha kur vajzat plastike na mbanin mbërthyer para televizorit.

Vajzat ngjajnë kaq shumë sa duket sikur Gretchen la shoqet e përbetuara për Harry-n dhe monarkinë angleze.
Shtuar më 31/01/2020, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori