Kolumbi, sekuestrohet nëndetësja e trafikantëve
Policia kolumbiane ka identifikuar një nëndetëse të vjetër e cila dyshohet se është përdorur nga grupet guerile FARC për të transportuar drogë. Nëndetësja ka një gjatësi prej 13 metra dhe një gjerësi prej 4 metrash. Ndërsa ajo mund të transportojë deri në 5 ton mall. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2012, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori