Kjo video dëshmon se sa më e zhvilluar është Gjermania (VIDEO)
Gjermania është shteti më i fuqishëm evropian dhe një nga më të fuqishmet në botë.

Si e tillë, është inspirim në shumë punë edhe për një shtet të vogël siç është Kosova.

E një video që shfaq se si ndërtohen autostradat atje, e dëshmon këtë gjë.


Shtuar më 28/09/2018, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori