Lirohen nga burgu dy ish-deputetët e PS-së
Kjo vajzë i mashtroi të gjithë, ja si duket në të vërtetë pamja e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Para pak javësh rrjetet sociale u dyndën me disa foto të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike për t’i ngjarë Angelina Jolie, por për fatin e saj të keq përfundoi në “një monstër”.

Lajmi u bë pjesë edhe e shumë mediave të huaja,por duket se e gjithë kjo ishte vetëm një mashtrim nga vajza me ermin Sahar Tabar.

Ajo arrin ta shndërroj fytyrën e saj në këtë formë vetëm falë grimit dhe lenteve të syve.

Në të vërtetë ajo është një vajzë simpatike dhe aspak e frikshme. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2017, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori