Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Kinezja që po i habit të gjithë, shihni si e gatuan pulën në zyrë (VIDEO)
Pëlqej
Një video e pabesueshme zbulon se si një punëtore misterioze 22-vjeçare, e cila quhet Ms Yeah, përdor mjete zyre për të gatuar ushqimin e drekës, përcjell albeu.com.

Pamjet e filmuara në Chengdu të Kinës tregojnë Ye Yea duke prerë perimet duke përdorur një kartë krediti, duke ndezur një zjarr të nxehtë të qymyrit për të pjekur pulën, shkruan albeu.com.

Dhe për të provuar se videoja nuk është një mashtrim i përpunuar, video tregon znj. Yeah që gllabëron të gjithë pulën e pjekur në tavolinën e saj. /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2017, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori