Kinë, grerëzat gjigande vrasin 40 persona (FOTOLAJM)

Të paktën 40 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 1600 të tjerë janë lënduar në veri të Kinës, pasi janë sulmuar nga disa grenza gjigande. 37 pacientë janë në gjendje kritike në spital. Ata që janë sulmuar kanë në trupin e tyre shenjangjashme me plumbat. Disa njerëz thanë se grenzat i kanë ndjekur nga pas e më pas i kanë pickuar. Grenzat kineze rriten deri në 5 cm. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori