Kinë: Vriten 3 oficerë të sigurisë
Albeu.com
Mediat shtetërore kineze raportuan se tre oficerë të sigurisë janë therur dhe një është plagosur sot në provincën Xinjiang.
Shtuar më 12/08/2008, ora 23:41
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori