Kim Jong braktis raketat për të dhënë këshilla bukurie
Lideri i Koresë Veriore Kim Jong-un braktisi bombat nukleare për llak thonjësh dhe buzëkuqë derisa u fotografua në një fabrikë kozmetike së bashku me gruan.

Kim bëri viziton në Pyongyang së bashku me partneren e tij sekrete Ri Sol-ju dhe u kërkoi femrave të këtij vendi të jenë ‘më të bukura’.

Gruaja e tij nuk ishte fotografuar më 2017">2017, dhe besohet se ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të tretë në fillim të vitit.

Çifti u martua më 2009, një martesë që besohet qe u aranzhua nga babai i tij, , Kim Jong-il.
Shtuar më 29/10/2017, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori