Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM)

Mbështetja e shtetit për gratë shtatzëna
Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuaraharmoni.

Çdo udhëtim në këtë vend të mrekullueshëm zbulon sekrete dhe mistere të panumërta.
Shtuar më 24/05/2019, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori