Këto shtëpi mund t'i blini për vetëm 1 euro (FOTO LAJM)

Dhjetëra shtëpi janë vendosur në shitje në ishullin e bukur të Sicilisë, në Italinë Jugore për një çmim të pabesueshëm, prej vetëm 1 euro.

Sambuca mban emrin ky qytet i cili ka pamje mahnitëse përkrah Mesdheut dhe plazhet e tij janë të kristalta.

Shtëpitë e këtij qyteti po shiten për 1 euro, e kjo vetëm e vetëm që të rimbushet qyteti me njerëz pasi që ndër vite ai është zbrazur.

Bazuar në raportimin e CNN, Sambuca po ofron këtë ofertë, pasi që askush nuk po interesohet që të jetojë në ishull.

Por , Sambuca nuk është qyteti i parë që ofron një marrëveshje të tillë për të joshur blerësit e mundshëm.
Shtuar më 17/01/2019, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori