Këto pamje zbulojnë sekretet më të bukura të planetit (FOTO & VIDEO)
Këto pamje zbulojnë disa nga sekretet më të bukuraplanetit, të cilat nuk e dinim se ekzistonin.

Pamje të rralla të dragonjve, sepusit gjigant, kastravecëve të detit, yjëve të detit, breshkat e gjelbërta, orkat dhe qindra delfinë të dobët janë disa nga krijesat më të çuditshme dhe të mrekullueshme të detit, përcjell albeu.com.

Një dokumentar në BBC ka shfaqur një sërë kafshësh të panjohura detare deri më tani. /albeu.com/
Këto pamje zbulojnë disa nga sekretet më të bukura të planetit (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 28/09/2017, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori