Këto janë xhamitë më të bukura në botë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Xhamitë kudo nëpër botë marrin kohë deri në ndërtim për shkak të arkitekturës së veçantë.

“The Telegraph” dhe “HiConsumption” kanë zgjedhur disa prej tyre që renditen si më të bukurat në botë. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori