Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë

Pëlqej
Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti është mrekulli, ti dukesh bukur drita është në anën tënde.

Por jo.

Sepse dikush, është aty për të ta shkatërruar, ose zbukuar.Varet si e mendon.

Gjithsesi për këtë në të albeut, do t'ju sjellim një galeri të tërë që do t'ju shkrijë së qeshuri. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori