Këtë grua mezi po e mbajnë këmbët nga pija (VIDEO-FOTO)
Kjo grua që shihni në video mezi po qëndron në këmbë nga pija ndërkohë që videoja e saj po bën xhiron e botës në internet. Ajo mundohet të ecë me vështirësi në një nga rrugët e qytetit të Belgorod në Rusi, por sapo ndizen dritat e një makine aq shumë trembet saqë humbet ekuilibrin.

Videoja u regjistrua nga një kamera e vendosur në makinë dhe më pas u postua në internet nga Trofim Tretiakov. /albeu.com/
Këtë grua mezi po e mbajnë këmbët nga pija

Shtuar më 04/09/2014, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori