Kenia, aksidentohet gjyshja 90-vjeçare e Barack Obamës
Gjyshja 90-vjeçare e presidentit amerikan, Barack Obama ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor në perëndim të Kenias.

Ngjarja ka ndodhur gjatë fundjavës. Mediat raportuar se automjeti e Sarah Obama, 90 vjeç doli nga rruga.

“Erdhëm këtu dhe pamë atë çfarë kishte ndodhur. Pamë se makina ishte rrotulluar dhe menjëherë në vendngjarje u ndodhën një numër i madh policësh”,-tha një dëshmitare. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2012, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori