Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital
Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshmerënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor.

Irena Frçkovska, avokatja e saj theksoi për Fokus se klientes së saj i është miratuar kërkesa për kontroll në klinikën e njohur kardiokirurgjike, për shkak se gjendja e saj është tejet e rënduar.

“Ka tension të lartë dhe anksiozë të përgjithshme, gjendja e saj është shumë e rëndë. Do të shohim më pas doktorët çfarë do të thonë”, thotë avokatja Frçkovska, e cila kishte kërkuar më parë masë arresti shtëpiak për Janevën.
Shtuar më 10/10/2019, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori