Karroca e invalidit aksidenton dy gra mbi të 80-ta (VIDEO)

Një person me aftësi të kufizuara ka pohuar se pësoi një "përplasje diabetike", para se të përplasje dy gra të moshuara me "skuterin" e tij.

Aaron Ali, 40 vjeç, akuzohet se përplasi përtokë Doris Collins, 88 vjeç dhe Joan Benjafield, 90 vjeç, nga Welling, në Kent.

Të dyja pensionistet po prisnin në një stacion autobusi më 14 qershor të këtij viti, kur u përplasën nga karroca e invalidit.

Ali, i cili punonte si infermier në vitin 2001, pretendoi se kishte mbetur i paaftë pasi u sulmua nga një pacient ndërsa punonte në Shaftesbury House, Ealing.

Shtuar më 26/09/2018, ora 19:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori