"Karma", hajduti bie nën gomat e kamionit pasi grabiti dyqanin (VIDEO)
Të gjithë ata që besojnë tek "karma" do të quanin këtë një shpagim aty për aty për gabimin e bërë.

Një hajdut ra nën gomat e kamionit teksa po vraponte me një çantë të mbushur me mallra të grabitura nga një dyqan aty pranë, në një lagje të Essex në Angli.

Pamjet bënë xhiron e rrjetit me komente të ndryshme, por për fat të mirë hajduti shpëtoi dhe më pas u arrestua nga policia.

Krahas hajdutit, policia arrestoi edhe kamionistin, i cili dyshohet se ishte i pirë ose nën efektin e drogës.

Hetimet vazhdojnë për këtë çështje. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori