Kapet përsëri mat vajza e Barak Obamës, e lumtur në krahët e britanikut (FOTO LAJM)

E lumtur dhe e qeshur vajza e madhe e ish-Presidentit të Amerikës Barak Obama, Malia Obama u shfaq nën shoqërinë e të dashurit të saj nga Britania Rory Farquharson, në qytetin e Nju Jorkut këtë fundjavë.

Rory hyri mori qendrën e vëmnedjes së mediaave, kur u kap duke puthur vajzën më të madhe të presidentit Barack Obama para një loje futbolli Harvard-Yale në nëntor, përcjell albeu.com

Dhe në fotografitë e publikuara së fundmi cifti shfaqen më të dashuruar se kurrë së bashku.

Malia, 19 vjeç, ka filluar studimet në Harvard dhe këtë vjeshtë, u takua me të dashurin e saj në universitetin e tyre prestigjioz Ivy League. /albeu.com/Shtuar më 21/01/2018, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori