Kapet heroine ne Itali, pranga 4 shqiptareve
Albeu.com
Katër shqiptarë janë vënë në pranga në Itali nën akuzën për trafik droge. Operacioni i policisë është realizuar në Bolonja, ku është bërë i mundur sekuestrimi i 30 kilogramë heroinë.
Sasia e drogës do të dërgohej në veri dhe fshihej nga trafikantët nën tokë, në brendësi të kazanëve plastikë.
Heroina e kapur kishte një vlerë prej mbi 2 milionë euro nëse shitej me pakicë.
Shtuar më 07/07/2010, ora 11:24
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori