Kapela Gucci i rrezikon seriozisht jetën 17 vjeçarit
Një kapele Guccit origjinale e cila kushtonte 200 paund, desh i ka marrë jetën një djaloshi të ri.

Aleksandër Henderson, 17 vjeç ishte vetëm teksa po shëtiste në një rrugë në Yorkshire Veriore.

Papritur një grup djemsh e kanë rrethuar dhe i kanë marrë kapelën.

Por Aleksandër nuk e ka lënë me kaq dhe i ka ndjekur për ta rimarrë kapelen.

Në atë cast njëri nga djmtë e ka qëlluar me thikë duke e lënë të zhytyr në gjak dhe pa ndjenja.

Kanë qenë kalimtarët ata të cilët e kanë dërguar në urgjencë dhe i kanë shpëtuar jetën të riut. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 10:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori