Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre

Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde shikueshmërie në mënyrën se si u organizua apo argumentet që përdorën palët.

Por sytë më shumë ishin në bashkëshortet e tyre, të cilat ndërsa treguan mbështetjen për ta gjatë debatit historik.

50-vjeçarja Melanie Trump u shfaq e veshur me një kostum serioz në vlerë 2848 euro, të punuar nga dy prej stilistëve të saj të preferuar, Dolce & Gabbana.

Ndërsa, Jill, 69 vjeçe, zgjodhi një pamje më klasike, duke veshur një fustan mëndafshi të gjelbër që përmbante detaje në pjesën e përparme – një dizajn që ajo e shfaqi për herë të parë në tetor të vitit 2017 kur mori pjesë në një ngjarje për mbledhjen e fondeve me burrin e saj në New York shkruan tch.

Për maska mbrojtëse, Zonja e Parë zgjodhi një mbulesë të bardhë të disponueshme për t’u përputhur me pullën e bardhë që mbante nën kostumin e saj, ndërsa Jill zgjodhi një model pëlhure të gjelbër të errët nga Athleta që ishte pothuajse saktësisht e njëjta nuancë me fustanin e saj me thekë.

Melania zgjodhi një dizajn të zi me vija të bardha dhe të mprehta të shpatullave, duke e kombinuar me një këmishë të bardhë dhe një palë këpucë të markës ‘Christian Louboutin’, të cilat kushtojnë rreth 695 dollarë (592 euro).

Ajo i mbajti aksesorët e saj për në mbrëmje në minimum, duke vënë vetëm një unazë të vetme në gisht, ndërsa flokët e saj të gjata ishin të stiluara në valët e saj të lirshme për mbrëmjen.

Ashtu si Melania, Jill zgjodhi të tërhiqte të gjitha ndalesat me magjepsje, duke i lënë flokët e saj bionde të lirshme, ndërsa makijazhi i syve të saj ishte përshtatur me ngjyrën e veshjes.

Ndryshe nga homologia e saj, ajo zgjodhi të shtonte disa aksesorë në pamjen e saj, duke përfshirë disa rrathë dore prej ari dhe një gjerdan të thjeshtë prej ari. Jill përfundoi pamjen me disa vathë dhe një palë taka të zeza markës ‘Valentino Rockstud’ në vlerë 995 dollarë (848 euro).

Melania mbajti dorën e burrit të saj si një gjest mbështetës, ndërsa Jill qëndroi krah për krah me Joe-n.
Shtuar më 01/10/2020, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori