Kaos në Paris, policia bllokon disa rrugë
Pëlqej
Forca të shtuara të policisë kanë bllokuar rrugën Champs-Elysees në qytetin e Parisit.

Aksioni i policisë vjen pas disa raportimeve për një makinë të përplasur me furgonin e policisë, kurse thuhet se ka pasur edhe tym dhe të shtëna. Një dëshmitar ka thënë se ka dëgjuar edhe krisma armësh.

Nuk dihen ende detajet e ngjarjes dhe nëse ka të lënduar apo jo. /albeu.com/


Shtuar më 19/06/2017, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori