E FUNDIT/ Lëkundet Shqipëria, ku ishte epiqendra e tërmetit
Kanada, toka perpiu shtepine dhe familjen (VIDEO)
Albeu.com
Në krahinën Quebec të Kanadasë ka ndodhur një tmerr i vërtetë. Toka eshte fundosur me një shpejtësi të madhe duke përpirë një shtëpi me tërë familjen në të.Sipas CNN, babai, nëna dhe dy vajzat (9 dhe 12 vjeçe) gjendeshin në bodrum të shtëpisë kur filloi fundosej dheu nën shtëpinë e tyre në Shën Jude, mbi 100 kilometra larg Montrealit. Raportohet të ketë shpëtuar vetëm qeni i shtëpisë.


Ja videoja:

Shtuar më 12/05/2010, ora 20:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori