13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO)

Momente dramatike janë publikuarfundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona.

Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi muajin e kaluar, ku humbën jetën 6 pasagjerët në bord.

fundmi janë publikuar pamjet, ku duken momentet e fundit të avionit, i cili duket se është i përfshirë nga flakët para se të rrëzohet.
Shtuar më 04/05/2018, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori