Ka trupin e një "superheroi", kritikët sulmojnë 21-vjecarin (FOTO LAJM)

21-vjecari Tyler Cooke është një nga adhuruesit më të mëdhenj të palestrës dhe i pëlqen të mbajë trupin në formë.

Së fundmi ai është kritikar shumë nëpër rrjete sociale se muskujt e tij nuk janë të vërtete dhe ai i ka të fryrë me produkte artificiale, përcjell albeu.com.

Por Tyler në përgjigje të kritikëve të shumtë është shprehur se trupin dhe përmasat e mëdha i ka të trashëguara nga familjarët e tij.

Ai gjithashtu u shpreh se ka bërë një punë të lodhshme me fizikun e tij që të arrijë këto përmasa. /albeu.com/


Shtuar më 22/09/2017, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori