Jeremic falenderon Gabonin, qe nuk e njeh Kosoven
Albeu.com
Ministri i jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç, e ka falënderuar ministrin e jashtëm të Gabonit, Pol Tunga, në mbështetjen që Gaboni po i jep Serbisë lidhur me Kosovën dhe theksoi se ky vend......u ishte nënshtruar presioneve të fuqishme të jashtme për njohjen e Kosovës, por ai nuk u tërhoq.
Shtuar më 24/05/2010, ora 14:06
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori