Jemen, vritet mësuesi amerikan
Një mësues më origjinë amerikane i cili jepte mësim të gjuhës angleze në një shkollë në qytetin e Taiz-it në Jemen është ekzekutuar me armë ndërsa ende nuk bëhet i ditur emri i viktimës. Sipas autoriuteteve mësuesi amerikan ishte dhe zv/drejtor i një shkolle të gjuhës suedeze në qendër të qytetit.

Ai është qëlluar në makinën e tij ndërsa autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes me motorr. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2012, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori