E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja si u krye sulmi vetëvrasës në Stamboll (VIDEO)
Stambolli u trondit nga një sulm vetëvrasës i kryer nga një grua.

Gruaja i ishte drejtuar policisë duke thënë se kishte humbur kuletën, por se në çast ka aktiviziuar një bombë duke u vetëvrarë dhe vrarë një oficer policie dhe plagosur një tjetër.

fundmimediat turke janë raportuar edhe pamje nga sulmi vetëvrasës.

Autorja e këtij akti është Elif Sultan Klasen./albeu.com/

Shtuar më 07/01/2015, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori